Değerli Müşterilerimiz;

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla sitemizde Yenileme çalışmaları yapmaktayız.

Öncelikle, sogutmamerkezi.com alan adından yedepa.com alan adına geçtiğimizi size bildirmek isteriz.

Sizlere daha hızlı, daha güvenli bir alışveriş keyfi sunabilmek amacıyla güncelleştirme çalışmalarımız da devam etmektedir.

Bu nedenle bir süre perakende satışımız olamayacaktır. Toptan siparişleriniz için sitemiz üzerindeki whatsApp hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kısa bir süre sonra görüşmek üzere…

Sağlıklı günler dileriz.

 

 

Yedepa.com - İade ve Değişim

İade ve Değişim


İade İşlemi

Yedepa.com 'dan satın aldığınız ürünleri,  teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İadenin kabul edilebilir olması için ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleri ile iade yapılması şarttır. Eğer varsa, sipariş ile birlikte gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünlerin de iade gönderilen ürün ile birlikte iade edilmesi gereklidir. 

Ürün, iade formu (tıklayınız) 'nun çıktısı alınıp doldurularak 7 gün içerisinde yetkili kargo firması ile iade adresine gönderilebilir. Kargoda yaşanacak olası gecikmelerden etkilenmemek için iade formu doldurulduktan sonra fotoğrafı çekilerek sitemiz üzerindeki whatsapp hattına veya mail adresimize ayrıca gönderilebilir. Kullanıcıdan kaynaklanan durumlarda (yanlış sipariş vs.) kargo masrafları kesilip ücret iadesi yapılır. 

İade kargosu tarafımıza ulaştıktan sonra, iadesi yapılan ürün ya da ürünler iade politikamıza uygun ise iade işleminiz 1-7 iş günü içerisinde gerçekleştirilerek tarafınıza e-mail ile bilgi verilir. Para iadeniz ödemeyi yapmış olduğunuz kredi kartınıza / banka kartınıza yapılır.

İade adresi iade formunun içinde bulunmaktadır: iade formu (tıklayınız)


Değişim İşlemi

Yedepa.com'dan ürün değişimi yapmak istediğiniz durumda ürün iade işlemi aynı şekilde uygulanıp, istenilen ürün için yeni sipariş oluşturmalısınız. Kanunen eski ürünün faturası iptal edilip, yeni fatura kesileceği için ürün değişimi yapılamaz. Kullanıcıdan kaynaklanan durumlarda (yanlış sipariş vs.) kargo masrafları kesilip ücret iadesi yapılır. 


İptal (Kargoya Verilmemiş)

Eğer siparişiniz kargoya verilmeden iptal etmek istiyorsanız sipariş numaranız ile birlikte yedepa@yedepa.com adresine mail atabilir ya da 0850 305 36 95 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak satın aldığınız ürünün sipariş iptalini talep edebilirsiniz. Ürün kargoya verilmiş ise iade işlemi uygulanmalıdır.